Aktivity

Možnost zapůjčení elektrokoloběžek

V pensionu máme několik elektrokoloběžek které jsou dostupné k zapůjčení.

Lyžování

Na milovníky lyžování čekají perfektně upravené běžecké tratě či sjezdovky, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly. V okolí najdete servisy lyží sjezdových i běžeckých, půjčovny lyží, lyžařské školy. Přímo do lyžařského centra pravidelně zajíždí SKIBUS (zastávka je pouhých 100 m od ubytování).

Na sjezdaře v lyžařských střediscích Rokytnice nad Jizerou čeká na tři desítky vleků a dvě čtyřsedačkové lanovky. Lanová dráha Lysá hora měří 2.198 m a je druhou nejdelší v České republice. Běžkařům doporučujeme vyzkoušet běžecké trasy v areálech U kapličky a Pod Dvoračkami s kvalitní bílou stopou.

Turistika

Letní Rokytnice nad Jizerou Vám nabízí nepřeberné množství značených turistických tras, které Vás zavedou až na vrcholky našich krásných hor např. na Pramen Labe. V okolí najdete mnoho značených cyklo-turistických tras. Krásný výlet Vás čeká na vrch Stráž, nebo na Huťský vodopád.

Nepřeberné množství aktivit

K celoročním sportovním aktivitám patří bowling a kuželky. Můžete také využít tenisové a volejbalové kurty nebo si zahrát fotbal na zatravněném fotbalovém hřišti. Pro milovníky rychlých kol jsou připraveny motokáry nebo koloběžky. Sportovní hala nabízí dvě tělocvičny a posilovnu. V zimních měsících Vás zláká snowtubing nebo vyjížďky na saních.

Vyznavači adrenalinových sportů si přijdou na své při raftingu či paraglidingu nebo při návštěvě lanového centra. Koupaliště a bazény najdete v blízkém okolí.